Road technologies s.r.o., Krnov
Pondělí - Pátek 07:00-15:00
+420 602 508 910

Společnost

RoadTech > Společnost

ROAD TECHNOLOGIES S.R.O.

TECHNOLOGIE PRO OPRAVY KOMUNIKACÍ.
Hlavní náplní firmy je navrhování technických řešení a technologií pro opravy komunikací. Tyto dodáváme a zajišťujeme realizaci.

JSME SPECIALISTÉ

Jsme výhradní distributor silničního systému ARS (Antistress road system ARS) pro ČR a SR. Firma se zabývá distribucí bitumenových pásů, těsnění, stavební chemie a dalších materiálů pro stavební účely.

Zavolejte nám, napište nám.
Rádi Vám poradíme a doporučíme vhodné materiály, dokážeme nabídnout zajímavé ceny.
Pomůžeme Vám.

Naše firma aktivně nabízí silniční systém (Antistress road system ARS) od roku 2006 jako výhradní zástupce pro Moravu a Slovenskou republiku, od 1.6.2013 jako výhradní distributor pro ČR a SR.

Správná volba zdánlivých detailů realizované stavby vede k efektivnímu prodloužení životnosti stavebního celku a hlavně k nemalé úspoře finančních prostředků vynakládaných z důvodů následných zbytečných oprav.
Systém STRATOS je postavený na jednoduchém užití speciálních bitumenových pásů, které jsou určeny pro vkládání do přechodů, spojů a styků různých ploch vozovky, např. asfalt-asfalt, asfalt-beton či asfalt-kov kde zamezují tvorbě prasklin, pronikání vegetace, vody a následnému destrukčnímu mrazovému cyklu.

ARS 1

Systém je rozdělen do dvou částí první ARS 1 – určený pro kolmý spoj vkládání pásů při pokládce nového asfaltového svršku nebo při lokálních plošných opravách, např. po opravě kanalizace apod.

ARS 2

Druhou skupinu tvoří systém ARS 2. Je určen pro vodorovný spoj. Je schopen zamezit trhlinám o šířce do 10 mm a hloubce do 20 mm, které se primárně tvoří mezi instalačními vrstvami. Tento pás zamezí infiltraci vody a jakémukoli lokalizovanému usazování, ztrátě síly podporující podklad, bobtnání, zvedání nebo deformacím v důsledku mrazu a tání, zanášení nečistot a jiných nežádoucích prvků.

Pro aplikaci obou systémů není potřeba žádného speciálního složitého stroje nebo zařízení, které by celý proces neúměrně prodražovalo. Systém Stratos lze velmi jednoduše instalovat do již standardně zavedeného technologického postupu jednotlivých realizačních firem při pokládce nebo opravě silnic.

Hledáte férového partnera pro vaše další stavební práce?

Parťáci pro Vaše silniční stavby, opravy a údržby komunikací.